استاندارد رنگ آمیزی لوله های مدفون در خاک

استاندارد رنگ آمیزی لوله های مدفون در خاک با توجه به سیال عبوری در داخل لوله تعیین می شود. شرکت رنگ رادین مرکز مشاوره و تامین انواع رنگ های صنعتی در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.

استاندارد رنگ آمیزی لوله های مدفون در خاک طبق دسته بندی شرکت نفت

لوله های مدفون در خاک علاوه بر خوردگی رطوبتی و دمایی، توسط مواد آهکی و یا اسیدی موجود در خاک نیز دچار فرسایش می شوند. حال با توجه به نوع سیال عبوری از داخل لوله می توان رنگ مناسب را پیشنهاد داد. این پوشش ها از نوع صنعتی و دو جزئی و بر پایه ی رزین های قوی اپوکسی و پیگمنت های ضد خوردگی تولید می شوند و معمولا بصورت سلف پرایمر اجرا می شوند. رنگ های مذکور در دو نوع عرضه می شوند که نوع کولتار اپوکسی و نیز اپوکسی پلی آمین سالونت فری با درصد جامد بالا می باشند.

رنگ کولتار اپوکسی

این پوشش با دو نوع هاردنر پلی آمین و پلی آمید سخت می شود. محصول بر پایه ی رزین اپوکسی و قیر تولید می شود که مقاومت بسیار بالایی در شرایط نمکی و نیز قلیایی از خود نشان می دهد. برای سطح بیرونی سازه های انتقال آب آشامیدنی و آب شور گزینه ی بسیار مناسبی می باشند. این رنگ بصورت سلف پرایمر و با ضخامت 70 میکرون فیلم خشک اجرا می شود.

رنگ اپوکسی پلی آمین درصد جامد بالا

این محصول بر مبنای رزین اپوکسی، پر کننده ها و نیز پیگمنت های قوی ضد خوردگی تولید می شود. محصول قابلیت اجرا با ضخامت بسیار بالا را دارد و معمولا با ضخامت 1000 میکرون فیلم خشک اجرا می شود. به دلیل خاصیت ضد خوردگی قوی این رنگ  بمنظور جلوگیری از هر گونه خوردگی و نیز نشتی لوله، برای سازه های انتقال مواد خطرناک و اشتعال زا همچون گاز، از این رنگ استفاده می شود.

جهت دریافت کاتالوگ محصولات و نیز خرید آن با مهندس محمدخانی تماس بگیرید.

ثابت:02144377126

همراه:09129687674

عناوین مرتبط:

رنگ اپوکسی مخصوص لوله ی انتقال آب

پوشرنگ مخصوص لوله های فولادی

استاندارد رنگ آمیزی لوله های مدفون در خاک

رنگ آمیزی لوله ی مدفون در خاک

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما