خرید تینر اپوکسی روناس با قیمت کارخانه

جهت خرید خرید تینر اپوکسی روناس با قیمت کارخانه با شرکت رنگ رادین، نمایندگی رسمی روناس در تهران، تماس بگیرید.

خرید تینر اپوکسی روناس با قیمت کارخانه

انتخاب حلال و تینر یکی از مهمترین بخش اجرای رنگ می باشد. یک حلال مناسب را باید با توجه به رزین رنگ طراحی کرد. بعنوان مثال اگر رزین رنگ ضعیف است حلال ضعیف مناسب می باشد و اگر رزین رنگ قوی باشد حلال قوی. در صورتی که تینر رنگ را با سرعت و شدید باز کند رنگ فرصت کافی جهت واکنش کامل با هاردنر را نخواهد داشت و به همین دلیل ممکن است رنگ خشک نشود. اگر تینر ضعیف باشد بخوبی رنگ را باز نمی کند و در نتیجه رنگ پوسته می شود.

رنگ های اپوکسی پایه اپوکسی هستند و برای رقیق نمودن آن ها باید از تینرهای اپوکسی استفاده کنیم. بهترین روش بکار بردن تینر تولید توسط همان کارخانه رنگ می باشد. تینرهای اپوکسی روناس با کد T-445تولید می شوند و برای باز کردن کلیه ی رنگ های بیس اپوکسی این کارخانه مورد استفاده می باشند.

درصد مخلوط نمودن رنگ با تینر

درصد اختلاط تینر با رنگ با توجه به روش پاشش و نیز ضخامت اجرایی رنگ متفاوت می باشد. مثلا در روش پاشش پیستوله و ایرلس رنگ باید رقیق باشد و بنابراین حدود 12 درصد وزنی تینر اضافه کنید و در رنگ آمیزی با قلمو و غلتک مقدار کمتر یعنی حدود 3-5 درصد وزنی اضافه نمایید. در رنگ های درصد جامد بالا و هایبیلد درصد تینر مخلوط شده نهایت تا 5 درصد وزنی می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید محصول با مهندس محمدخانی تماس بگیرید.

ثابت:02144377126

همراه:09129687674

خرید تینر اپوکسی روناس با قیمت کارخانه

تینر اپوکسی روناس

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما