رنگ آمیزی سوله در مناطق گرم و مرطوب ساحلی

جهت رنگ آمیزی سوله در مناطق گرم و مرطوب ساحلی با کارشناسان شرکت رنگ رادین، نماینده ی رسمی روناس در تهران، تماس بگیرید.

رنگ آمیزی سوله در مناطق گرم و مرطوب ساحلی

فرآیند خوردگی سازه های فلزی و بتنی در هر شرایطی اتفاق می افتد. با اضافه شدن رطوبت و دما به دلیل واکنش سریعتر اکسیژن با فلزات، این فرایند بسیار شدیدتر می شود. بنابراین استفاده از سیستم حفاظتی از چنین سازه هایی ضروری می باشد. در ادامه به بررسی رنگ های مقاوم در برابر خوردگی رطوبتی و دمایی می پردازیم:

خوردگی ناشی از رطوبت، دما و نور آفتاب

در چنین شرایطی سیستم رنگ آمیزی زینک ریچ اپوکسی+لایه میانی+ لایه رویه پلی اورتان را  پیشنهاد می کنیم. آستر زینک ریچ اپوکسی با روش محافظت کاتدی بخوبی سطح سازه ی فلزی را از خوردگی حفظ می نماید. رنگ پلی اورتان دارای مقاومت دمایی، نور و رطوبتی بالا می باشد و برای سال های طولانی سازه را از آسیب محافظت می نماید.

زنگ زدگی ناشی از رطوبت و مواد شیمیایی

در چنین شرایطی باید از رنگ هایی با مقاومت شیمیایی بالا استفاده کنیم. پوشش های اپوکسی فنولیک و اپوکسی گلس فلیک از گروه رنگ های بسیار مناسب برای این نوع سازه ها می باشند. این پوشش ها با داشتن رزین اپوکسی فنل و نیز ذرات پودر شیشه مقاومت بسیار عالی در برابر خوردگی شیمیایی نشان می دهند.

فرآیند خوردگی در اثر مواد شیمیایی، رطوبت و نور آفتاب

در چنین مواردی باید رنگ هایی با دوام نوری و شیمیایی بالا انتخاب نمود. گروه رنگ های وینیل استر اپوکسی و یا وینیل استر گلس فلیک می توانند گزینه ی خوبی برای چنین سازه هایی باشند. ژلکوت ها نیز مقاومت شیمیایی خوبی دارند و در شرایط رطوبت بالا نیز می توان بعنوان محافظ استفاده کنیم.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید محصول با مهندس محمدخانی تماس بگیرید.

ثابت:02144377126

همراه:09129687674

رنگ آمیزی سوله در مناطق گرم و مرطوب ساحلی

رنگ صنعتی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما