رنگ مقاوم در برابر گاز ترش

جهت خرید رنگ مقاوم در برابر گاز ترش اسید سولفوریک با شرکت رنگ رادین، مرکز مشاوره و فروش انواع رنگ های صنعتی، تماس بگیرید.

رنگ مقاوم در برابر گاز ترش

گاز So2 یا همان گاز ترش یکی از متداولترین عوامل خوردگی در مناطق آلودگی صنعتی به شمار می رود. مایع و بخار اسید سولفوریک و یا حتی گاز دی اکسید گوگرد محلول در آب باران، بر روی انواع سازه های فلزی و غیر فلزی می نشینند و با سرعت چشمگیری باعث خوردگی سازه های می شوند. حال برای جلوگیری از این معضل می توانیم از سیستم های پوششی مناسب استفاده کنیم.

رنگ اپوکسی فنولیک مقاوم در برابر اسید متوسط و ضعیف

پوشش اپوکسی فنولیک بر پایه ی رزین اپوکسی اصلاح شده با فنول تولید می شود. این ماده خاصیت خنثی سازی بالایی برای اسیدهای مختلف دارد و همچنین با ایجاد سد فیزیکی محکم از ورود آن ها به سطح سازه جلوگیری بعمل می آورد. معمولا این رنگ با ضخامت فیلم خشک 150 میکرون اجرا می شود.

رنگ اپوکسی گلس فلیک مقاوم در برابر اسید قوی

ماده ی اصلی تولید پوشرنگ اپوکسی گلس فلیک  رزین اپوکسی فنول به همراه ذرات پودر شیشه می باشد. به دلیل مقاومت بالای رزین و شیشه در برابر اسیدها و نیز ایجاد سد فیزیکی محکم محافظت بسیار خوبی از فلز انجام می دهد. ضخامت اجرایی این محصول حدود 500 میکرون فیلم خشک می باشد.

استیل 316Lبا مقاومت ضد خوردگی بالا در برابر شرایط اسیدی بسیار شدید

در شرایط اسیدی بسیار بالا به همراه دما و فشار دیگر هیچ پوشش رنگی جوابگو نیست و بهترین گزینه استفاده از سطح فلزی با مقاومت بالا در برابر اسید می باشد. فلز استیل 316L یکی از مقاوم ترین فلزات شناخته شده برای چنین کاربردهایی می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید محصول با مهندس محمدخانی تماس بگیرید.

ثابت:02144377126

همراه:09129687674

رنگ مقاوم در برابر گاز ترش

 

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما