سیستم رنگ آمیزی مخزن نگهداری اسید

سیستم رنگ آمیزی مخزن نگهداری اسید با مقاومت بالا در برابر شرایط اسیدی و قلیایی توسط شرکت رنگ رادین عرضه می شود. مرکز مشاوره ی تخصصی و تامین انواع رنگ ها و چسب های صنعتی در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.

ارائه ی سیستم رنگ آمیزی مخزن نگهداری اسید

مخازن نگهداری اسید بشدت در معرض خوردگی و آسیب قرار دارند. هر گونه نشتی و یا سوراخ شدگی و یا ورود زنگ به داخل مواد مخزن، باعث خسارات جدی به سطح سازه خواهد شد. بنابراین محافظت از فلز بسیار ضروری و با اهمیت می باشد. برای شرایط اسیدی ضعیف و قوی، هریک بصورت جداگانه سیستم پوششی مناسب ارائه خواهد شد.

پوشش رنگی مناسب برای شرایط اسیدی ضعیف

در این شرایط استفاده از رنگ هایی مانند کولتار اپوکسی و اپوکسی فنولیک توصیه می شود. این پوشش ها مقاومت دمایی تا 120 درجه ی سانتی گراد نیز دارند. رنگ های ذکر شده با داشتن رزین های اپوکسی اصلاح شده، مقاومت بالایی نسبت به شرایط شیمیایی قوی پیدا کرده اند و معمولا بصورت سلف پرایمر اجرا می شوند.

رنگ مناسب برای شرایط اسیدی متوسط

در این شرایط خوردگی شدید خواهد شد و بنابراین باید از رنگ های قوی تری استفاده نمود. یکی از بهترین رنگ ها اپوکسی گلس فلیک فنولیک و یا اپوکسی گلس فلیک نوالاک می باشد. این محصولات با داشتن رزین های بسیار قوی مخصوصا راجب نوالاک و نیز ذرات پودر شیشه محافظت بسیار عالی از سازه در برابر خوردگی شیمیایی خواهند نمود. این محصولات نیز تا دمای حدود 150 درجه مقاومت از خود نشان می دهند.

پوشش مناسب جهت اسیدهای قوی

در شرایط اسیدی شدید خوردگی به طور وسیعی افزایش می یابد طوریکه معمولا سیستم های رنگی جوابگو نخواهند بود. یکی از بهترین گزینه ها استفاده از استیل مناسب جهت بدنه ی مخزن می باشد. استیل 316L یکی از مقاوم ترین پوشش ها در برابر خوردگی می باشد. این نوع سازه نیازی به پوشش محافظ ندارد ولی جهت احتیاط بهتر است تا یک دست پوش های پلی اتیلنی و یا پلی پروپیلنی مقاوم بر روی سازه اجرا شود.

در سه سیستم ذکر شده در صورتی که فشار بالا داشته باشیم هیچ رنگی پایدار نخواهد ماند و همان استیل 316L را به تنهایی استفاده کنید.

جهت خرید محصول و دریافت اطلاعات بیشتر با مهندس محمدخانی تماس بگیرید.

ثابت:02144377126

همراه:09129687674

عناوین مرتبط:

کاتالوگ زینک فسفات اپوکسی به همراه قیمت

استاندارد رنگ آمیزی لوله های مدفون در خاک

سیستم رنگ آمیزی مخزن نگهداری اسید

رنگ اپوکسی ضد اسید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما