لیست قیمت رنگ اپوکسی فلز

جهت دریافت لیست قیمت رنگ اپوکسی فلز با شرکت رنگ رادین، نمایندگی رسمی روناس در تهران، تماس بگیرید.

لیست قیمت رنگ اپوکسی فلز

فلزات مختلف با گذشت زمان بخصوص با قرارگیری در معرض رطوبت و مواد شیمیایی بسرعت دچار پوسیدگی و خوردگی می شوند. جهت محافظت از این سازه ها، استفاده از پوشش های را رنگی توصیه می کنیم. در شرایط با خوردگی ضعیف استفاده از رنگ های تک جزئی نیز کافی می باشد و برای شرایط با خوردگی بالا باید از پوشش های دو چزئی اپوکسی استفاده کنیم.

رنگ های اپوکسی بر پایه ی رزین قوی اپوکسی و خشک کن پلی آمید و یا پلی آمین تولید می شوند. این رنگ ها مقاومت بالایی در برابر انواع شرایط خورنده دارند و برای محافظت از سازه ها اعمال می شوند. پوشش های اپوکسی در سه گروه آستری، لایه میانی و لایه رویه می باشند.

رنگ های اپوکسی پرایمر

این پوشش ها شامل پودر روی و سایر پیگمنت های ضد خوردگی می باشند و سطح سازه را در برابر انواع عوامل خورنده محافظت می نمایند.

لایه میانی اپوکسی

این پوشش ها جهت محافظت از پرایمر زینک ریچ اپوکسی، افزایش چسبندگی لایه رویه بر روی رنگ و نیز افزایش ضخامت سیستم رنگ اجرایی مورد استفاده قرار می گیرند و در سه نوع اپوکسی پلی آمید،اپوکسی هایبیلد و اپوکسی MIOهستند.

رنگ های اپوکسی رویه

پوشش اپوکسی رویه مقاومت رطوبتی و حلالی بالایی دارند و با درصد رزین بالا تولید می شوند. به دلیل حجم کمتر مواد پرکننده این رنگ ها بصورت براق عرضه می شوند و زیبایی بالایی نیز به سازه می دهند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید محصول با مهندس محمدخانی تماس بگیرید.

ثابت:02144377126

همراه:09129687674

لیست قیمت رنگ اپوکسی فلز

رنگ اپوکسی فلز

 

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما