مرکز پخش رنگ اپوکسی صنعتی

مرکز فروش انواع رنگ اپوکسی، پلی اورتان، رنگ آستر ضد خوردگی، رنگ مقاوم نسوز در تهران. جهت تماس با مرکز پخش رنگ اپوکسی صنعتی با شرکت رنگ رادین تماس بگیرید.

مشخصات رنگ اپوکسی و انواع آن

رنگ های اپوکسی بر پایه ی رزین های دو جزئی و بسیار قوی اپوکسی تولید می شوند. این رنگ ها با توجه به ماهیت خود نیاز به جزء دوم هاردنر جهت کامل شدن واکنش و ایجادفیلم سخت دارند. رنگ های اپوکسی در انواع، آسترهای ضد خوردگی، رنگ های رویه پلی آمید و رنگ های نوع پلی آمین تولید می شوند.

رنگ های آستری ضد خوردگی اپوکسی

این رنگ ها در انواع زینک ریچ اپوکسی، ضد زنگ اپوکسی، زینک فسفات اپوکسی و زینک کرومات اپوکسی تولید و عرضه می شوند. هر یک از این آستر ها نیز جایگاه استفاده از خود را دارند. با توجه به مقالات دیگر سایت و یا تماس با ما  می توانید بطور کامل اطلاعات دریافت نمایید. این آستر ها با داشتن پیگمنت های ضد خوردگی روی به دو صورت حفاظت شیمایی(حفاظت کاتدی) و نیز رسوب فیزیکی از سازه ی مورد نظر محافظت می نمایند.

مشخصات رنگ های اپوکسی پلی آمید

رنگ های اپوکسی پلی آمید دارای مقاومت رطوبتی بسیار بالا و مقاومت اسیدی، قلیایی و بطور کل شیمیایی عالی می باشد. از این رنگ برای سازه های در معرض رطوبت بالا و نیز مواد شیمایی استفاده می‌شود.

رنگ های اپوکسی پلی آمین

رنگ های اپوکسی پلی آمین دارای مقاومت بسیار بالا در برابر حلال های شیمیایی و نیز تنش های فیزیکی و حرارتی از خود نشان می دهند. از این رنگ ها برای مواردی مثل کف سالن ها و نیز کف مخازن استفاده می شود.

مرکز پخش رنگ اپوکسی صنعتی در تهران و با ارسال به شهرستان

جهت دریافت قیمت ها و کاتالوگ با خانم مهندس محمدخانی تماس بگیرید.

ثابت:۰۲۱۴۴۳۷۷۱۲۶

همراه:۰۹۱۲۹۶۸۷۶۷۴

مرکز پخش رنگ اپوکسی صنعتی

رنگ اپوکسی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما