RTB-798 آستر اپوکسی میکایی روناس

RTB-798 آستر اپوکسی میکایی روناس دارای پیگمنت ضد خوردگی اکسی آهن میکایی، ایجاد مقاومت ضد خوردگی بالایی در سازه های فلزی می نماید. شرکت رنگ رادین، نماینده ی رسمی روناس در تهران در خدمت شما می باشد.

RTB-798 آستر اپوکسی میکایی روناس

رنگ کد 798 روناس بعنوان آستر و لایه میانی در سیستم های پوششی چند لایه استفاده می شود. این محصول با داشتن پیگمنت ضد خوردگی اکسید آهن میکایی می تواند انواع سطوح فولادی و آهنی را از خوردگی محافظت نماید. در رنگ MIO اپوکسی روناس، اکسید آهن میکایی بصورت ورقه ای در ساختار رنگ قرار می گیرد و به همین دلیل یک لایه ی محافظتی و ضد خوردگی عالی بر روی سازه بوجود می آورد.

ضخامت اجرایی و کاربرد رنگ

پوشش اپوکسی ذکر شده معمولا با ضخامت بالا تا حدود 175 میکرون فیلم خشک قابلیت اجرا دارد و به همین دلیل سد فیزیکی بسیار محکمی در برابر نفوذ عوامل خورنده به سطح فلز فراهم می آورد. در سطوح آهنی مخازن سوخت لوله های انتقال و بطور کلی سازه ها ی در معرض خوردگی بالا می توانید این پوشش را اجرا کنید. در سازه های گالوانیزه ابتدا باید توسط واش پرایمر و یا اپوکسی تای کوت سطح را پرداخت کنیم و سپس پوشش اپوکسی میکایی روناس می تواند آستر ضد خوردگی قوی بر روی سازه ایجاد نماید.

فام این پوشش طوسی سیر می باشد(7012) و بعنوان لایه رویه می توانید آن را بصورت سلف پرایمر اجرا کنید و یا از رنگ های اپوکسی و پلی اورتان بر روی آن اعمال نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید محصول با مهندس محمدخانی تماس بگیرید.

ثابت:02144377126

همراه:09129687674

RTB-798 آستر اپوکسی میکایی روناس

رنگ mio

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما